تبلیغات
گیلان دانلود منتقل شد ! - اشتراک فایل

گیلان دانلود منتقل شد !
زنده را تا زنده هست باید به فریادش رسید / ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود

Join 4Shared Now!

شما چند ثانیه دیگه اینجا رو به مقصد گیلان دانلود ترك خواهید كرد

seconds

همانطور که می دانید برای اینکه ما فایلی ویدئویی،تصویری،صوتی یا نرم افزارها و کتاب های الکترونیکی را به اشتراک بگذاریم تا دیگران هم استفاده کنند ، به یک هاست ( صحیحش هوست ) نیازمندیم تا این فایلها را برایمان در اینترنت نگهداری کند .... سایتهای زیادی در قبال پرداخت پول از طرف شما ، این کار را انجام می دهند ولی عده معدودی از آنها نیز با شرایط خاصی این نوع خدمات را رایگان ارائه می نمایند و در آمدشان را از طریق تبلیغات درسایتشان تامین می کنند .... یکی از خوش دست ترین و بهترین این سایتهای آپلود رایگان ( قابل توجه مدیران سایتها و وبلاگها ! ) سایت .....
                                          
Join 4Shared Now!  
 4shared می باشد ، که ثبت نام و خدمات در آن رایگان بوده و اکانتی به شما می دهد  تا ازطریق آن فایلهای خود را آپلود کنید . این سایت پس از کنترل فایل شما توسط ویروس یاب های خود و در صورت ویروسی نبودن فایلتان آن را بر روی سرور خود انتقال می دهد و به شما آدرس های متفاوتی از جمله کد اچ تی ام ال می دهد که در سایت یا وبلاگ خود وارد کنید و از طریق این لینک کاربران دیگر فایل شما را دانلود نموده و به جان شما 2 آ می کنند !
البته این سایت مدتی است برای راحتی کاربران نرم افزار 4sharedDesktop را طراحی نموده که از طریق دانلود آن و نصب بر روی کامپیوتر تان می توانید به راحتی پس از ثبت نام لاگین کرده یعنی وارد اکانت خود برای آپلود فایل تان شوید.
برای دانلود این نرم افزار خوش دست و مفید برروی عکس زیر  کلیک کنید . در ضمن از طریق همین نرم افزار نیز می توانید در سایت 4shared ثبت نام کنید !
 
                                                                                                  

ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 شهریور 1388 توسط گلچین
درباره وبلاگ

*تونال یعنی هر چیزی که درموردش فکر می کنیم *

سخت افزار ، نرم افزار ، شبکه ، اینترنت ، راه اندازی کافی نت و گیم نت ، رفع مشکلات کامپیوتری ، فروش وراه اندازی سیستم و .... در محل کار یا منزل شما !
بخش خدمات سیار شرکت آماستون : هاشمی

تلفن همراه : 09118372218

آدرس : رشت - شرکت فنی مهندسی آماستون - بخش خدمات سیار

هرگونه کپی برداری از این وبلاگ در داخل کشور ایران کاملا مجاز است ! ! !

دوستان کاربر !
با استفاده از گزینه زیر می توانید از این سایت به 42 زبان زنده دنیا دیدن کنید.
" title="وبلاگ به زبان های دیگر">
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM